Adventní podvečery při svíčkách

Speciální prohlídky s atmosférou!

Ve spolupráci s Dačického domem, kostelem sv. Jana Nepomuckého a Galerií Felixe Jeneweina navštivte památky Kutné Hory trochu odlišně. V Dačického domě andělské prohlídky, soutěže pro děti, v kostele sv. Jana Nepomuckého s průvodcem při svíčkách v Galerii výstavu F. Pelíška a Královskou mincovnu tak, jak ji neznáte. 
Setmělou mincovnou, osvětlenou svíčkami, se za zvuku koled, vůní perníčků a obnovením či připomenutím si vánočních tradic pro děti i dospělé, se prochází průvodce s historií Vlašského dvora.
Adventní podvečery se konají po tři adventní neděle (2/12, 9/12, 16/12) vždy od 16:00 do 19:00. Poslední podvečer je mimořádně v sobotu 22/12 ve stejný čas. Vstupenky zakoupíte na pokladně v ceně snížené 30,- Kč. Těšíme se s Vámi na kouzelnou atmosféru.

7 komentářů u „Adventní podvečery při svíčkách“

  1. To be able to take a complicated concept and break it down into easily digestible blog posts that are the size of a small eBook is a skill for sure.
    I discovered your blog while traveling a search on quality blogs and your own concept.
    온라인카지노

  2. Probably not the answer you wanted to hear, though. The good news? There are LOTS of other ways (good, ethical ways) to promote your content. The posts here at Smart Blogger are full of great ideas. I’ve yet to read a post here that I couldn’t recommend to others!
    Truth? I don’t believe it’s the right approach. If obeying common blogging etiquette is your goal, you shouldn’t leave links inside your comments. There’s a reason I listed it as “Mistake #3” in the post. Even if it’s a good link to a good, relevant post; it will be viewed as the act of a spammer peddling their own work.
    바카라사이트

Napsat komentář