Autobusem na Kačinu a zpět

Chtěli byste výletovat po okolí Kutné Hory? Navštívit například nedaleko stojící empírový zámek Kačina a nevíte jak se k němu dostat? Připravili jsme pro Vás novinku. ZDARMA vás dopravíme z Kutné Hory (stanoviště u Vlašského dvora) na zámek Kačina (stanoviště u skleníku) a zpátky. Jak?

Každý čtvrtek, pátek a sobotu přes letní měsíce zajistíme autobus pro 20osob, který odjíždí ve stanovených časech od Vlašského dvora. Jsou to časy následující: 11:30; 13:30 a 14:30. Zpět ze zámku odjíždí autobusy ve 12:15; 14:15; 15:15 a 16:15. 

Vstupenky na prohlídky si zakoupíte na jednotlivých pokladnách. Ve Vlašském dvoře můžete navštívit dva okruhy. První se jmenuje Královská mincovna a můžete v něm vidět živou ukázku ražby stříbrných mincí. Druhý okruh vás provede po bývalém kráslovském paláci s audienční síní a krásnou gotickou kaplí. Na zámku Kačina si můžete vybrat dokonce z několika okruhů: Provozní zázemí zámku a zámecká konírna, Zámecké interiéry, Chotkovská knihovna a divadlo, Prohlídka s duchem hraběte Chotka, Babičiny kočárky a království včel jako výstavy. 

Těšíte se na prohlídky? My ano a těšíme se i na vás. Přepravu startujeme již tento pátek. Neváhejte a využijte této zajímavé nabídky!!!