Členské fórum A.T.I.C.

Kutná Hora hostila jednání členského fóra A.T.I.C. ČR

Celý program začínal příjezdem členů ve středu 7. 11. 2018. Na uvítání jim byla nabídnuta prohlídka Měšťanského pivovaru Kutná Hora spolu s degustací místních zlatých moků.

Ve čtvrtek 8. 11. proběhlo hlavní členské jednání v Městském Tylově divadle, kde se hlasovalo o programu členského fóra, seznámení s přípravami na další období i soubory místních prezentací. Na následný program zavezl vláček účastníky fóra do sedlecké katedrály Nanebevzetí Panny Marie a Sv. Jana Křitele na podvečerní prohlídku s koncertem varhanní hudby. Od 20:00 probíhal ve Štábním domku areálu Galerie Středočeského kraje Společenský večer, během kterého bylo oceněno “Informační centrum 2018”.  Je nám ctí, že zlatý titul zamířil přímo k nám do Kutné Hory a všem pracovníkům Informačního centra gratulujeme.

Páteční dopoledne se neslo ve stylu prohlídky historického centra Kutné Hory a nejznámějších památek s našimi průvodci. Skupinky navštívily Vlašský dvůr, České muzeum stříbra, Chrám sv. Barbory, Dačického dům a Galerie Středočeského kraje.

Napsat komentář