OTEVÍRÁME!

PRŮVODCOVSKÁ SLUŽBA OPĚT V PROVOZU!

Dámy a pánové, ženy a muži, děti, kutnohorští i přespolní návštěvníci,

otevíráme brány průvodcovské služby v pondělí 11/5/2020. Připravili jsme si pro Vás tři časy na procházku historickým centrem města Kutná Hora s naším průvodcem. Pojďte s námi objevovat zákoutí a dozvědět se něco z historie středověkého města a zároveň třeba i nějakou pikantní historku. Je tu připravena ochutnávka přímo pro vás.

Prozatím budeme dodržovat nařízení vlády a pojedeme v provizorním režimu, tedy skupinky na procházku městem budou do osmi osob, za použití roušky nebo ochrany obličeje. Rezervace není nutná, ale je vzhledem k omezenému počtu osob ve skupince doporučená. Délka prohlídky se odvíjí v závislosti na počasí, velikosti skupiny a zvídavosti návštěvníků na hodinu až hodinu a půl. 

Vstupenky zakoupíte na pokladně Vlašského dvora v 1. patře po vaší pravé ruce při vchodu na nádvoří a pohledu na barokní sochu horníka odpočívajícího si na kašně. Prosím dodržujte při nákupu vstupenky nebo drobných suvenýrů od sebe rozestup 2m. Cena: 120,- Kč za osobu.

HISTORKOVNÉ, každý den
– 10:00
– 13:00
– 16:00

Expozice, pokud se nic nezmění a bude pokračovat rozvolňování vládních opatření, otevřeme od 25/5/2020. Nezahálíme, pomalinku vám začneme ukazovat, jak se ve Vlašském dvoře budují nové expozice a v jakých prostorech je můžete očekávat. Těšíme se na vaše návštěvy.