VÍTÁNÍ JARA

Přijďte s námi ve středu 20. března uvítat jaro do Vlašského dvora.

Těšit se můžete na kreativní dílničky během celého dne. Začínáme s otevřením bran Průvodcovské služby ve Vlašském dvoře, tedy v 10 hodin dopoledne. 

V Královské mincovně si můžete vyrobit sádrovou mističku pro velikonoční osivo, nazdobit klíče, nabarvit vajíčko a naučit se nějakou tu říkanku.

V 15:00 hodin vyzvedneme Mařenu a Mařáka na nádvoří a za zvuku říkanek a písniček vyrazíme průvodem k místní říčce Vrchlici, kde se společně rozloučíme se zimou. Zpátky si doneseme klíč k uvítání jara.

Na akci Vítání jara je vstupné do Královské mincovny pro děti zdarma. Pro ostatní návštěvníky platí pro tento den snížené vstupné do Královské mincovny 30,- Kč na osobu. Ostatní ceny zůstávají.

Upozornění: od příštího týdne (pondělí 18/3/19) bude z důvodu Revitalizace Vlašského dvora uzavřen vchod na nádvoří od sochy T. G. Masaryka. Přístup do Vlašského dvora je pouze od kostela sv. Jakuba, v případě bloudění prosím volejte. Sledujte značení,  šipky Vás k nám dovedou. 

Těšíme se na Vás

8 komentářů u „VÍTÁNÍ JARA“

  1. Pingback: gabapentin 104
  2. Pingback: plaquenil 200 mg
  3. همانطور که گفتیم، علم پول سازی چیزی جز دانش اینکه پولتان را چطور و کجا خرج کنید و چه زمانی سرمایه‌گذاری کنید نیست. راه‌ های پول سازی زمانی جوابگو هستند که شما جوانب کافی را بسنجید. یعنی اگر می‌دانید ریسک بزرگی برای رسیدن به سرمایه در یک حوزه خاص وجود دارد، به جای اینکه تمام تمرکزتان را روی همین یک راه پرخطر بگذارید، چند راه پولسازی جانبی کم‌خطر و کم‌حاصل‎تر را دنبال کنید.

Napsat komentář